.::.  Firma Profili
 

ARTI YAPI ; Konya'da Cam balkon ve alüminyum sistemlerin imalat, pazarlama ve montajı alanında faaliyet göstermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

 

Firmamız ;

 

Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların cam balkon,  alüminyum korkuluk ve pvc kapı pencere ihtiyaçlarını başarıyla karşılamıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Arasında ;

 

Cam balkon, ısı camlı cam balkon, pvc kapı pencere, sürme pvc kapı pencere, sineklik çeşitleri, panjur sistemleri, alüminyum merdiven korkuluğu, alüminyum balkon korkuluğu, otomatik fotoselli kapı sistemleri, alüminyum doğrama, alüminyum kış bahçesi ile duşakabin çeşitleri yer almaktadır.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli Araç, malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.